Chirurgie a zubní implantáty

Postaráme se kompletně o náhradu Vašich chybějících zubů, zajistíme léčbu zánětlivých onemocněnítrhání zubů a jsme specialisté i na složitější stomatochirurgické zákroky.

Důraz na estetiku

Při úpravě zubů a rozsáhlejších chirurgických zákrocích jde kromě profesionálního ošetření i o estetickou stránku zákroku.  Dbáme na to, abyste s finálním výsledkem byli maximálně spokojeni.

Zubní lékař a zubní technik již při samotném navrhování implantologického ošetření promýšlejí a plánují konečný výsledek estetické práce. Snaží se naplnit vaše očekávání dokonalého úsměvu.

Implantáty ve Vašich ústech jsou pod naším provedením k nerozeznání od pravých zubů.

Implantáty

Zubní implantáty dokonale nahradí chybějící zuby. Jde o desetiletí prověřenou metodu, díky které získáte zpět neodolatelný úsměv.

Pod zubním implantátem si představte šroub, který je nejčastěji vyroben z technicky čistého titanu nebo jeho slitin s vhodnými biochemickými vlastnostmi. Můžete se setkat i s implantáty ze zirkoničité keramiky.

Implantáty se zavádí přímo do čelní kosti. Jejich horní část tvoří v ústech pilíř, na který se připevňuje umělá zubní korunka či můstek.

Nechcete-li se trápit se snímatelnými náhradami, jsou implantáty skvělé řešení. Umí je plnohodnotně nahradit. Jejich pomocí lze rovněž vylepšit funkčnost snímatelných zubních náhrad jak v horní, tak v dolní čelisti. 

Jak probíhá zákrok

  • Zákrok probíhá v naší ordinaci na stomatologickém křesle s lokální anestezií
  • Po zákroku můžete odejít domů
  • Za 1 – 2 týdny Vám vyndáme stehy

Rekonvalescence není zdlouhavá. Hojení po zákroku je rychlé a ve většině případů bez komplikací. Lze jej srovnat s hojením po vytržení zubu. Pouze při rozsáhlejším zásahu do dutiny ústní můžete být několik dní drobně omezeni v obvyklém způsobu života. 

Vytažení zubů moudrosti

Se zuby moudrosti má problémy až 80 % lidí. Jde o nejzadnější zuby v dutině ústní, proto je v tomto případě velice důležitá dentální hygiena, jelikož se v nich nejčastěji usazují nečistoty, které způsobují zubní kazy a záněty. Zároveň znesnadňují čištění sousedních zubů.

Tyto stoličky jsou rovněž častou příčinou nerovných zubů, protože na ně tlačí, a tím je deformují.

Jsou tedy mnohdy nadbytečné, a proto doporučujeme jejich odstranění.

Jde o běžný zákrok, se kterým mají naši zubaři bohaté zkušenosti. Pokud Vás zuby trápí, objednejte se do naší ordinace, kde vám rychle a zkušeně od problémů pomůžeme.

Proč se objednat do ordinace Finedent

  • Lékaři s několikaletou odbornou praxí
  • Příjemné prostředí na Praze 2 – dobrá dostupnost MHD
  • Moderní špičkové vybavení zajišťující komfort pacientů