Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /www/doc/www.stomatologie-dentalnihygiena.cz/www/core/xpdo/om/xpdoquery.class.php on line 695
Technické vybavení - Stomatologické ošetření pro děti a dospělé Finedent v Praze.

Technické vybavení

Navštivte naši ordinaci vybavenou nejmodernější technikou, která splňuje nejnáročnější požadavky na ergonomii a komfort pacientů.


Digitálně řízená souprava Stern Weber S250 a A-dec 500

Nová digitální souprava představuje ideální přístroj pro moderní zubní lékařství. Je spojením nejnovějších technologií, digitálního řízení, dokonalé ergonomie a perfektního designu.

Bezuhlíkové bezvibrační mikromotory (BienAir a W&H WA-56, WA-99 LT SYNEA) Dva RTG přístroje Kodak 2200 )

Špičkové bezuhlíkové mikromotory MX švýcarské firmy BienAir nevykazují vibrace, umožňují přesné nastavení otáček, kroutícího momentu a volby bezpečnostního programu při ošetření kořenových kanálků.


RTG přístroj Kodak 2200

Vysokofrekvenční RTG přístroj Kodak 2200 umožňuje pořídit perfektní snímek s důrazem na kontrast a rozlišení úrovní stupnice šedé. Radiační zatížení je minimalizováno na nejnižší možnou míru.


Radioviziografie Kodak RVG 6100, RVG 65003

Nejmodernější digitální radiologický systém s rozlišením větším než 20 párů čar/mm, snímky jsou zobrazeny na LCD monitoru do dvou sekund.


Intraorální kamera Kodak 1000 a Kodak 1500

Intraorální kamera Kodak 1000 umožňuje snímání oku nepřístupných oblastí chrupu až v šedesátinásobném zvětšení.


Akcelerátor bělení zubů Polus (Beyond)

Zcela nový systém ordinačního bělení zubů s nejúčinnějším a nejvýkonnějším světelným akcelerátorem na trhu.


X- Smart Plus + Protaper Next Kit

Přístroj na opracovávání kanálků. Kořenové kanálky se musí dostatečne opracovat a rozšířit, aby se odstranila infikovaná tkáň. S přístrojem je možné i ošetření komplikovanejších  kořenových systémů.


Apexlokátor Propex 2 (Dentsply-Maillefer)

Přístroj poslední generace pro měření délky kořenových kanálků s přesností na desetiny milimetru. Přesné určení délky kanálků je klíčovým faktorem úspěchu jejich léčby.


ImplantMED W&H SI-923

Implantmed je pohonná jednotka pro dentální chirurgii a implantologii. Automatická funkce řezání závitů usnadňuje práci s tvrdou kostí. Předvrtání závitu v tvrdé kosti zabraňuje nadměrné kompresi kosti při zavádění implantátů. To podporuje bezstresové hojení.

Chirurgický kolénkový násadec s generatorem W&H WI-75 LED G
Chirurgický přímý nasadec s generatorem W&H S-11 LED G


Kofferdam

Tenká latexová blána, která se používá k izolaci ošetřovaných zubů (skupin zubů) a zajištění absolutně suchého a aseptického operačního pole. S kofferdamem je v naší praxi prováděna většina zákroků.


Pentamix 2 (3M ESPE)

Přístroj pro automatické míchání a dávkování otiskovacích hmot. Strojově míchané otiskovací hmoty jsou naprosto homogenní bez vzduchových bublin.


Capmix (3M ESPE)

Přístroj pro automatické míchání výplňových a fixačních materiálů v kapslích. Přesné dávkování složek v kapslích je garantováno výrobcem.


Air-Flow Handy 2 (EMS)

Přístroj pro profesionální čištění plaku a pigmentací. Čištění je prováděno jemným práškem hydrogenuhličitanu sodného neseným vodním sprejem.


Panoramatický rtg přístroj Vatech PaX- I

Poskytuje přesné a vysoce kvalitní panoramatické rentgenové snímky , díky inovativnímu procesu zobrazování v kvalitě Hight Definition.

Jméno a příjmení

E-mail

Váš dotaz