Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /www/doc/www.stomatologie-dentalnihygiena.cz/www/core/xpdo/om/xpdoquery.class.php on line 695
Čepy a dostavby (postendodoncie) - Stomatologické ošetření pro děti a dospělé Finedent v Praze. Čepy a dostavby (postendodoncie) - Stomatologické ošetření pro děti a dospělé Finedent v Praze.

Čepy a dostavby (postendodoncie)

Čepy a dostavby pro dlouhodobou odolnost zubů

Podstoupili jste náročné čištění zubních kanálků a chcete mít zuby zase plně funkční? Abyste se vyhnuli trhání endodoticky ošetřených zubů, musí je lékař zpevnit pomocí čepů a dostaveb.

Základem správné endodoncie neboli čištění zubních kanálků je záchrana zubu. Ten i nadále může plnit svou funkci a vy nepoznáte rozdíl. Důležitá je ale  postendodotická péče, které zabrání frakturám takto ošetřených zubů.

Co je to postendodoncie

Jde o zákrok, který se běžně provádí po klasickém čištění zubních kanálků. Během něho vám totiž zubař odstraní velkou část tvrdých tkání. Zub je pak méně odolný vůči mechanickému zatížení a je křehčí. Aby nepůsobil potíže, je třeba ho řádně zpevnit.

Současné moderní technologie a materiály umožňují, aby opravený zub vypadal jako pravý. Nehrozí tedy výrazná barevná odlišení. Svůj úsměv rozhodně nebudete muset skrývat.

Součástí tohoto ošetření je:

  • usazení kořenových čepů ze slitiny titanu nebo kompozitu se skleněnými vlákny do jednoho či více kanálků
  • estetická rekonstrukce chybějících částí korunky zubu kompozitními materiály (u menších ztrát zubních tkání)
  • dostavba korunky zubu určená k nábrusu a otisku na korunku (u většch ztrát zubních tkání)

Proč postendodoncie s Finedentem

  • Krátké lhůty na objednání
  • Lékaři a dentální hygienistka s několikaletou odbornou praxí
  • Příjemné prostředí na Praze 2 – dobrá dostupnost MHD
  • Moderní špičkové vybavení zajišťující komfort pacientů
  • Ordinační hodiny i v sobotu

Cena za přípravu kořenového kanálku na čep a dostavbu se v naší ordinaci pohybuje od 1 990 Kč. Objednejte se nezávazně k našim zubařům a najděte s nimi nejlepší řešení pro vaše problémy se zuby. 

Jméno a příjmení

E-mail

Váš dotaz